لوله بازکنی خانگی و سنتی

گرفتگی لوله های یک ساختمان امری طبیعی است، به ویژه اگر ساخت آن قدیمی باشد. البته می توان این مسئله را به نحوه ی استفاده ی کاربر و میزان رعایت نمودن برخی استاندارد ها نیز ربط داد، برای مثال در ساختمان های مسکونی خانواده ها باید دقت داشته باشند که مواد زائد، آشغال ها، پارچه و دستمال کاغذی، باقی مانده ی مواد غذایی و دور ریختنی، چربی ها و روغن ها و ..... به داخل چاه ظرفشویی، روشویی، توالت و .... وارد نشود؛ به این دلیل که مواد جامد و حجیم که قابلیت حل شدن در اب را ندارند، توانایی ایجاد گرفتگی چاه در طولانی مدت را خواهند داشت. از این رو سالیان طولانی است که شاهد نیاز ساختمان های مسکونی به خدمات لوله بازکنی خانگی هستیم، البته دلایل و عوامل به وجود آمدن این مشکلات تنها به رفتار کاربر خلاصه نمی شود بلکه قدیمی بودن لوله ها و عواملی نظیر فرسودگی و پوسیدگی آن ها هم می تواند موجب مواجه شدن با چنین مسائلی شود. لوله بازکنی خانگی و سنتی بسیار مورد استفاده است، به این معنی که وقتی یک خانم خانه دار یا اعضای خانواده با این موضوع برخورد می کنند، سعی می نمایند که از روش های ساده برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده کنند اما این که این شیوه های سنتی تا چه حد موثر واقع می شوند و تا چه حد استاندارد بوده و آسیب جدی تری به لوله ها وارد نمی کنند، مسئله ای است که باید بیشتر به آن توجه گردد.

روش هایی قابل اطمینان برای لوله بازکنی خانگی و سنتی

قطعا تجربه ی مواجه شدن با این مشکل را داشته اید، در این هنگام چه تدبیری اندیشیده اید و به نظرتان چه راهکاری مناسب تر از سایرین بوده است؟ در این مقاله، شرکت خدمات لوله بازکنی آبان قم به شرح برخی از بهترین روش های رفع گرفتگی چاه در ساختمان های مسکونی می پردازد و پیشنهاد می نماید که خانم های خانه دار این موارد را مد نظر داشته و از آن هااستفاده کنند. در صورتی که پس از انجام صحیح این روش ها باز هم مشکل حل نشد، برای برخورداری از خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتکی لوله می توانید با شماره های موجود در این سایت تماس بگیرید. سرعت دریافت خدمات و کیفیت نهایی پس از انجام اقدامات لازم دو ویژگی مهم سرویس های مجموعه ی ما هستند که آن ها را تجربه خواهید کرد.

لوله بازکنی خانگی و سنتی

استفاده از مواد شیمیایی لوله باز کن برای رفع گرفتگی لوله های ساختمان های مسکونی

یکی از متداول ترین و در دسترس ترین شیوه های رفع چنین مشکلاتی، استفاده از مواد مخصوص است که با برخورداری از قابلیت های خاص شیمیایی خود می توانند موجب خورد کردن و حل کردن مواد جامد و زائد موجود در لوله شوند. معمولا این روش کم هزینه تر و نحوه ی اجرای آن آسان تر است اما برای کسب نتیجه از آن نیاز به سپری شدن زمان می باشد. البته در موارد حاد دیگر استفاده از مواد لوله باز کن اثر بخش نیست و باید از خدمات لوله بازکنی حرفه ای استفاده شود.

حال به این سوال در ذهن خود پاسخ دهید، آیا به کارگیری از مواد شیمیایی به عنوان روش متداول رفع گرفتگی لوله ها ضرری ندارد؟

البته که در صورت استفاده ی نا صحیح، به کارگیری مقدار زیادی از این ماده ی اسیدی، بدون شک مشکلاتی برای داخل لوله پیش می آید و همچنین برخی از مواد به کار رفته در تولید این محصول نظیر هیدروکسید سدیم عامل اصلی حساسیت ها، مشکلات تنفسی و حالت تهوع در شخصی است که در معرض تماس و بوی انواع لوله باز کن شیمیایی قرار می گیرد؛ بنابراین لوله بازکنی خانگی و سنتی آن قدر هم که فکر می کنید کاربردی و اصولی نیست.

رفع گرفتگی لوله ها در منزل و بدون استفاده از مواد لوله بازکن شیمیایی خطرناک

به منظور جلوگیری از هر گونه ریسک و خطر در هنگام استفاده از مواد شیمیایی ای که تحت عنوان لوله باز کن صاف در فروشگاه ها موجود هستند، ما ترفند و روش بهتری به شما پیشنهاد می دهیم تا در مواقع لازم بتوانید با دقت و حوصله از آن استفاده نمایید. در این روش از مواد طبیعی و بی ضرر استفاده خواهد شد و شیوه ی اجرای آن به عنوان یک روش لوله بازکنی خانگی و سنتی بسیار آسان می باشد.

ترکیب لوله بازکن فوری خانگی

جوش شیرین از جمله موادی است که در اکثر منازل یافت می شود، اگر با گرفتگی لوله ها مواجه شدید می توانید از این ماده استفاده کنید. ابتدا لازم است که به اندازه ی لازم ( مثلا یک کتری) آب جوش در درون لوله ی فاضلاب بریزید. حال با استفاده از یک سیم انعطاف پذیر سعی کنید آن را تا حد امکان درون لوله ببرید و به سمت بالا و پایین حرکت دهید. در صورتی که ضایعاتی باعث انسداد شده باشند، این کار بسیار موثر خواهد بود. پس از این مرحله نوبت به مهم ترین بخش لوله بازکنی خانگی و سنتی است؛ نصف لیوان جوش شیرین و یک لیوان سرکه را در درون آن بریزید، دهانه ی لوله را بسته و مدتی منتظر شوید. در پایان لازم است که حجم زیادی آب جوش را در درون لوله فاضلاب ریخته و مجددا با سیم اقدام به کسب اطمینان از رفع گرفتگی لوله نمایید.

فنر لوله بازکنی دستی مناسب برای خانه

مار تخلیه یا فنرلوله بازکنی ساده بسیار سازگار با محیط زیست است و اثری از خود بجای نمی گذارد و شما می توانید از آن چندین بار استفاده کنید و می توانید بدون استفاده از مواد شیمیایی نسبت به تخلیه فضولات گرفتار در لوله ظرفشویی ، دستشویی و یا حتی توالت استفاده کنید . بنابراین اگر شما فکر می کنید نیازی نیست تا با یک لوله بازکنی تماس بگیرید و خودتان از پس کار برمی آیید ، حتما پیشنهاد می کنیم که از یک فنر لوله بازکن دستی استفاده کنید .

توجه : فشار زیاد به فنر می تواند به سیستم لوله کشی آسیب وارد کند پس در استفاده از آن آسوده باشید و با ملایمت رفتار کنید .

خواندن 1726 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید