لوله بازکنی در باجک قم

لوله بازکنی باجک قم

در این مقاله میخواهیم راه کار هایی جهت جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب خانگی به شما مشتریان عزیز پیشنهاد دهیم.

 

طور کلی ورود هر جسم زائد و بزرگی به داخل لوله فاضلاب حمام، توالت و آشپزخانه می تواند بعد از مدتی لوله ها را دچار گرفتگی نمایند. از این رو برای جلوگیری از ورود مواد زائد به داخل لوله های فاضلاب باید بر روی هر کدام از ورودی های گفته شده یک توری با حفره های ریز قرار دهید که تنها آب را از خود عبور دهند.

بسیار از افراد علی رغم رعایت تمام نکات گفته شده، باز هم در مواردی با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه می شوند. در چنین مواقعی به احتمال زیاد مشکل از نحوه لوله کشی فاضلاب ساختمان می باشد که برای حل این مشکل باید در اسرع وقت لوله کشی اصولی جایگزین لوله کشی غیر اصولی و غیر استاندارد شود.

 

پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب حمام

یکی دیگر از عواملی که باعث گرفتگی لوله فاضلاب خانگی می شود، ریختن مو، در شامپو، صابون و تیغ در داخل لوله حمام می باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم که برای جلوگیری از ورود این مواد به داخل لوله حمام، یک توری بر روی کفشور حمام قرار دهید تا از ورود این مواد جلوگیری شود. علاوه بر این بعد از هربار حمام موهای جمع شده در داخل این کف شور را برداشته و درون سطل زباله بیندازید تا به باعث تجمع آب در حمام نشود.

جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب توالت

ریختن دستمال توالت و سایر اشیا به داخل کاسه توالت، از جمله عوامل دیگری است که منجر به گرفتگی لوله های فاضلاب خانگی می شود. به همین دلیل به هیچ عنوان دستمال توالت را در داخل چاه نریزید و حتماً از یک سطل زباله برای این منظور استفاده کنید. این کار تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب دارد.

 

لوله بازکنی باجک _ دفتر خدمات فنی آبان

خواندن 877 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید